M15 Mağazaları

Orallar Grup Şirketleri, 2014 yılında sahip olduğu işyeri konumundaki gayrimenkullerini de değerlendirerek Hazır Giyim sektörüne girmiştir. Burdur ilinin en büyük mağazası konumunda olacak aynı katta 1500m² alana sahip, profesyonel danışmanlık hizmeti satın alınarak altyapısı hazırlanan ve aynı danışmanlık desteği ile 1 yıldır işletilmektedir.

Bölgede büyük bir ihtiyacı değerlendirerek fırsata çeviren Göl Beton hazır giyimde de M15 Mağazaları olarak tescilletilen kendi markasıyla başarıyla sektörde yerini almıştır. Bir çok ulusal markayı mağazada bir araya getiren ürün yelpazesi ve seçilmiş 16 tecrübeli personeli ile sadece bulunduğu ilçe değil bölgeye hitap eden bir marka haline gelmiştir.

M15 Mağazalarının şubeleşmesi yönünde 2015 Ağustos ayında Burdur Merkezde 250m² M15-S şubesini açmıştır. E-Ticaret alt yapısını oluşturmuş ve m15.com.tr kendi sitesinden ve n11.com g ibi ulusal hizmet veren başarılı e-ticaret sitelerinden deneme satışlarını tüm yurtta yapmaya başlamıştır. Firmanın kısa vadeli hedefi şube sayısını arttırarak ulusal pazardan pay sahibi olabilmektir.

Markalarımız