ORALLAR GRUP ŞİRKETLERİYÖNETİM KURULU

Ali Rıza ORALYönetim Kurulu Başkanı

1956 Burdur Gölhisar doğumlu olan Ali Rıza ORAL 1971 yılında oto tamir hizmetleri ile girişimciliğe başlamış; akaryakıt istasyonu, yolcu taşımacılığı, yük taşımacılığı, ithalat-ihracat gibi birçok alanda faaliyet gösterdikten sonra 1997 yılında Göl Beton markası ile hazır beton işletmesini kurmuştur. Günümüzde 50 yıllık tecrübe ile yedi şirketin yer aldığı Orallar Grup Şirketlerinde, dört oğlunun bulunduğu yönetim kurulunun başkanlığını yürütmektedir.

Levent ORALYönetim Kurulu Üyesi

1977’de Burdur’un Gölhisar ilçesinde dünyaya gelen ve Ali Rıza ORAL’ın en büyük oğlu olan Levent ORAL, Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Süleyman Demirel Üniversitesi Haberleşme bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Doktora çalışmalarına devam eden ve aynı zamanda Gölhisar Meslek Yüksekokulunda akademisyenlik yapan Levent ORAL Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

Ali ORALYönetim Kurulu Üyesi

1980 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Ali ORAL, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden Elektrik Teknikeri olarak mezun olmuştur. Orallar Grup şirketlerinin üretim sahalarının teknik sorumluluğunu yürüten Ali ORAL, Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

Mehmet ORALYönetim Kurulu Üyesi

1981 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Mehmet ORAL, Osmangazi Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra 2010’da Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Matematik Bölümünde yüksek lisans eğitimine tamamlamıştır. Doktora çalışmalarına dev eden Mehmet ORAL, Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

Fatih ORALYönetim Kurulu Üyesi

1987 Burdur Gölhisar doğumlu ve Alirıza Oral’ın en küçük oğlu olan Fatih ORAL, sırasıyla İnşaat Teknikerliği ve İşletme Fakültelerinden mezun olduktan sonra Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü tamamlayarak İnşaat Mühendisi unvanını almıştır. Aynı zamanda Resteratör olan Fatih ORAL, Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

İDARİ EKİBİMİZ

Sevda MACARMali Müşavir
Muhasebe Koordinatörü

1975 yılında Almanya’da doğan Sevda MACAR, 1996 yılında Uludağ üniversitesi iktisadi Bilimler Fakültesi, İktisat bölümünden mezun olup, 2002 yılında Mali müşavirlik belgesini almaya hak kazanmıştır. Orallar Grup Şirketine 2019 yılından beri Mali Müşavir ve Muhasebe Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Reşat BİLGİNFinans Koordinatörü

1983 yılında Burdur’un Tefenni ilçesinde dünyaya gelen Reşat BİLGİN, Üniversiteyi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Muhasebe bölümünde tamamlamıştır. 2012 yılından bu güne Orallar Grup Şirketlerinde Finans Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Selçuk AKBELBeton Üretim Koordinatörü

1979 yılında Burdur’un Yeşilova ilçesinde dünyaya gelen Selçuk AKBEL, Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat Teknikeri olarak mezun olmuş ve Çukurova Üniversitesinden Kalite Mühendisliği sertifikasını almıştır. 2020 yılından bu güne Orallar Grup Şirketlerinde Kalite Yönetim Temsilcisi ve Beton Üretim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Yağız Alp CANDEMİRMaden Mühendisi
Agrega Üretim Koordinatörü

1992 yılında Eskişehir’de doğan Yağız Alp CANDEMİR, Üniversiteyi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Maden mühendisliği okumuştur. Aynı zamanda çift anadal yapıp inşaat mühendisliğide okuyup çift diploma almıştır. 2015 yılında 6 ay ispanya da castilla la mancha üniversitesinde eğitim görmüştür. Orallar Grup şirketinde Maden Mühendisi ve Agrega Üretim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Özcan YAZANİç Mimar
Tasarım Koordinatörü

1992 yılında Van’ın Özalp ilçesinde dünyaya gelen Özcan YAZAN, Üniversiteyi Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünü tamamlamıştır. 2015 yılından bu güne Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde İç Mimar ve Tasarım Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Burak GÜLPINARİnşaat Mühendisi
Yapı Koordinatörü

1992 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Burak GÜLPINAR, 2015 yılında Erciyes Üniversitesin İnşaat Mühendisliği eğitimini tamamlanmıştır. 2015 yılından bu yana Orallar Grup Şirketleri DNA Yapı bünyesinde İnşaat Mühendisi ve Yapı Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Hatice DUMLUPINARMimar

1995 yılında Burdur’un Çavdır ilçesinde dünyaya gelen Hatice DUMLUPINAR, 2019 yılında ise Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında Orallar Grup Şirketinde Mimar olarak görev yapmaktadır.

Okan ÖZPAYYönetici Asistanı

1998 yılında Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde doğan Okan ÖZPAY, 2017 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Büro Yönetimi Ve Yönetici asistanlığı bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılından beri Orallar Grup Şirketinde Yönetici Asistanı olarak görev yapmaktadır.

Muhammed Emre AKAYElektrik Mühendisi

1995 yılında Erzurum’da doğan Muhammed Emre AKAY, 2013 yılında Gazi üniversitesinde Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında Orallar Grup Şirketinde Elektrik Elektronik Mühendisi olarak görev yapmaya başlamıştır.

Yusuf ÇETİNMuhasebe Personeli

1991 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde dünyaya gelen Yusuf ÇETİN, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Muhasebe bölümünden ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2013 yılından bu güne Orallar Grup Şirketlerinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.

Hüseyin BİLDİRİCİSatınalma Sorumlusu

1979 İzmir doğumlu olan Hüseyin BİLDİRİCİ, 2000 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Bölümünden mezun olmuştur. Orallar grup Şirketinde Satın Alma Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Önder ÖNVERENSatınalma Sorumlusu

1992 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Önder ÖNVEREN, Erciyes Üniversitesi İletişim fakültesinde Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2018 yılından bu güne Orallar Grup Şirketinde Satın Alma Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Ali AKSOYMuhasebe Personeli

1993 yılında Burdur’un Altınyayla ilçesinde dünyaya gelen Ali AKSOY, Selçuk Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünden mezun olmuştur. Orallar grup şirketlerinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.

Fatma ERBİLEKMuhasebe Personeli

1996 yılında Burdur’un Altınyayla ilçesinde doğan Fatma ERBİLEK, Burdur Mehmet Akif Ersoy üniversitesi/ iktisadi ve idari bilimler fakültesi/ İşletme bölümünden mezun oldu. 2019 yılından bu güne Orallar Grup Şirketinde Muhasebe Personeli olarak görev yapmaktadır.

İsa TATLIMuhasebe Personeli

1991 Yılında Burdur’un Gölhisar İlçesinde doğan İsa TATLI, 2011 yılında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünden mezun oldu. Orallar Grup Şirketlerinde Trafiker olarak görev yapmaktadır.