YERLİ VE MİLLİ OTOMASYON SİSTEMLERİ

2015 yılında üniversite araştırma projesi olarak temelleri atılan firmamız, bugün TARGE markası ile hizmet vermektedir. TARGE Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. “Yerli ve Milli Otomasyon Sistemleri” sloganıyla, zirai otomasyon sistemleri üretmektedir.

Firmamız bir Teknokent şirketi olup, üretim sürecindeki bilimsel araştırmaları Burdur MAKÜ-BAKA teknoloji geliştirme merkezinde sürdürmektedir. İşletmemizin üretim ve operasyon süreçleri ise Antalya’da yer alan üretim merkezimizde yürütülmektedir.

Geliştirdiğimiz TARGE Zirai Otomasyon Sistemleri; seraların, açık arazi üretim alanların veya bahçelerin sulamasını, iklimlendirmesini ve gübrelemesini, uzaktan otomatik olarak yönetebilmeyi, izleyebilmeyi sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak AKILLI ZİRAİ KONTROL seçenekleri ile tesisin kendi kendini kontrol etmesi mümkün olmaktadır. Böylece daha düşük maliyetlerle daha yüksek verim elde edilebilmektedir. Ayrıca oluşabilecek çevresel değişimler yada tehditlerde, anlık uyarı alarm sistemimiz ile tesis ve ürünler güvende kalmaktadır. En önemlisi tüm bu süreçler, TARGE SUNUCU ve YAZILIMLARI sayesinde, internete bağlı telefondan, bilgisayardan ve tabletten anlık olarak izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir.

Akıllı Sera modeliyle sürekli geliştirilen ve güncellenen sistemlerimizde, yapay zeka entegrasyonu, görüntü işleme ve yerli sensör teknolojileri için AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir