Ali Rıza Oral

Yönetim Kurulu Başkanı - ali.riza@orallar.com

1956 Burdur Gölhisar doğumlu olan Ali Rıza ORAL 1971 yılında oto tamir hizmetleri ile girişimciliğe başlamış; akaryakıt istasyonu, yolcu taşımacılığı, yük taşımacılığı, ithalat-ihracat gibi birçok alanda faaliyet gösterdikten sonra 1997 yılında Göl Beton markası ile hazır beton işletmesini kurmuştur. Günümüzde 50 yıllık tecrübe ile yedi şirketin yer aldığı Orallar Grup Şirketlerinde, dört oğlunun bulunduğu yönetim kurulunun başkanlığını yürütmektedir.

Levent ORAL

Yönetim Kurulu Üyesi

levent.oral@orallar.com

1977’de Burdur’un Gölhisar ilçesinde dünyaya gelen ve Ali Rıza ORAL’ın en büyük oğlu olan Levent ORAL, Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, Süleyman Demirel Üniversitesi Haberleşme bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Doktora çalışmalarına devam eden ve aynı zamanda Gölhisar Meslek Yüksekokulunda akademisyenlik yapan Levent ORAL Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

Ali ORAL

Yönetim Kurulu Üyesi

ali.oral@orallar.com

1980 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Ali ORAL, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden Elektrik Teknikeri olarak mezun olmuştur. Orallar Grup şirketlerinin üretim sahalarının teknik sorumluluğunu yürüten Ali ORAL, Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

Mehmet ORAL

Yönetim Kurulu Üyesi

mehmet.oral@orallar.com

1981 yılında Burdur’un Gölhisar ilçesinde doğan Mehmet ORAL, Osmangazi Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olduktan sonra 2010’da Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Matematik Bölümünde yüksek lisans eğitimine tamamlamıştır. Doktora çalışmalarına dev eden Mehmet ORAL, Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

Fatih ORAL

Yönetim Kurulu Üyesi

fatih.oral@orallar.com

1987 Burdur Gölhisar doğumlu ve Alirıza Oral’ın en küçük oğlu olan Fatih ORAL, sırasıyla İnşaat Teknikerliği ve İşletme Fakültelerinden mezun olduktan sonra Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü tamamlayarak İnşaat Mühendisi unvanını almıştır. Aynı zamanda Resteratör olan Fatih ORAL, Orallar Grup Şirketleri yönetim kurulu üyesidir.

Orallar Grup

İdari Ekibimiz

Sevda MACAR

Mali İşler Koordinatörü

sevda.macar@orallar.com

Serkan KURT

Satış ve Pazarlama Koordinatörü

serkan.kurt@dnayapi.com.tr

Reşat BİLGİN

Finans Koordinatörü

resat.bilgin@orallar.com

Hüseyin BİLDİRİCİ

Satınalma Koordinatörü

huseyin.bildirici@orallar.com

Burak GÜLPINAR

Yapı İnşaat Koordinatörü

burak.gulpinar@dnayapi.com.tr

Serkan BAKIRCI

Madenler Yönetim Koordinatörü

serkan.bakirci@dnayapi.com.tr

Selçuk AKBEL

Beton Üretim Koordinatörü

selcuk.akbel@orallar.com

Ali TOK

Kademe Birim Yöneticisi

ali.tok@orallar.com

Murat ALTUNOK

Mobilya Üretim Birim Yöneticisi

ali.tok@orallar.com