Merhaba

Orallar Grup Şirketleri’nde 1971 yılında başlayan ticari faaliyetler bugün 7 farklı iş kolunda, 4 farklı sektörde, 50 yıllık deneyim ile ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır. ‘’Birlikte büyüyoruz’’ sloganı ile hizmet anlayışını sürdüren Orallar Grup; yaklaşık +200 çalışanı ile Hazır beton, Agrega, İnşaat, Mobilya, Otomasyon Sistemleri ve Yeşil Teknoloji Tarımı alanlarında faaliyetlerde bulunmaktadır.

“Güvenden Gelen Güç” sloganıyla 1997 yılında kurulan, GÖLBETON; taş ocağı ve 3 hazır beton şantiyesi ile bölgenin en hızlı ve en büyük üretim hacmine sahip işletmesi konumundadır. Kaliteli ve modern yapıların adresi haline gelen DNA YAPI “Güveninizin Eseri” sloganıyla, güçlü mimari ve mühendislik ekibiyle, fark yaratan öncü projeleri ile sektörün lider işletmesi olarak grubun gurur kaynağıdır. Kaliteden ödün vermeyen ilke doğrultusunda kurulan MORBİLYA, oluşturduğu çizgiler ve “Moda Morbilya” sloganıyla bölgede standartları yönlendiren mobilya üretim merkezi olarak grup bünyesinde yer almaktadır. Orallar Grup Şirketlerinde, tarımda geleceğin Yeşil Altını, mucize bitki Kenevirin Burdur’da ve ülkemizde yaygınlaştırılması ve endüstriyel yatırımı için konumlandırılan İNSİTU Yeşil Teknolojiler A.Ş. ise, AB “Yeşil Mutabakat” (European Green Deal) doğrultusunda dünyanın geleceğine katkı sunma hedefiyle INSİTU, CFORB ve KABALİS markalarıyla hizmet vermektedir. Grubun teknolojik gelişim stratejileri doğrultusunda, bölge geleceğine, ülke ekonomisine ve dünya tarımına katkı sağlamak amacıyla TARGE Otomasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi “Yerli ve Milli Otomasyon Sistemleri” sloganıyla hizmet vermektedir TARGE Otomasyon, araştırma geliştirme çalışmalarını Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Teknokentinde, üretim çalışmalarını ise, Türkiye’nin sera merkezi Antalya’da sürdürmektedir.

Orallar Grup Şirketleri “Saygın, öncü ve markalaşmış bir şirket olarak yaşam kalitesini artırmak” üzerine kurulmuş vizyonu, “endüstriyel tarım, teknoloji, inşaat, maden ve bağlı sektörlerde; güvenilir, kaliteli, değer katan ürün ve hizmetleri aile birlikteliği içinde sunmak” misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.